Szeroka gama butów ślubnych - Madeline

Klasyczne i awangardowe, srebrne i złote, białe i ecru, na wysokim obcasie i płaskie – obuwie ślubne dostępne jest w naszej ofercie w bardzo bogatym i zróżnicowanym asortymencie. Zapragnęłam podarować Pannom Młodym wybór. Zależało mi na stworzeniu kompleksowej oferty, która uwzględniałaby odmienne preferencje kobiet, a także ogromną różnorodność w zakresie kreacji. Właśnie dlatego w ofercie zamieściłam buty ślubne od uznanych w branży projektantów, odmiennie postrzegających modę ślubną.

Proponuję klasyczne buty ślubne ecru oraz w odcieniach bieli. Wśród propozycji znajdują się tradycyjne pantofle, niezwykłe zmysłowe szpilki, jak i utrzymane we włoskim stylu sandałki. Obuwie dostosowane jest nie tylko do kreacji, ale także do miejsca. Na magiczną ceremonię na tropikalnej plaży polecam model Blossom od Charlotte Mills, na ślub w stylu włoskim idealnie będą nadawały się buty Saskia od Benjamina Adamsa, zaś w gotyckiej katedry cudownie sprawdzi się model Della od Freya Rose.

Prezentowane w ofercie obuwie to nie są klasyczne buty. Stanowią idealny dodatek do kreacji. Odznaczają się niezwykłą maestrią wykonania oraz nieprzeciętną pomysłowością projektów. Każda para powstaje z myślą o tym wyjątkowym dniu, co doskonale odzwierciedla formą, jakością i wyglądem.