Madeline-Wedding Shoes -firma powstała w 2016 roku i jest miejscem, w którym można znaleźć wyjątkowe buty czołowych projektantów branży ślubnej takich jak Freya Rose czy Charlotte Mills. Wysoka jakość przepleciona najlepszym designem,  najpiękniejsze detale oraz unikatowe zdobienia oferowanych produktów będą kropką nad i każdej stylizacji ślubnej i uczynią Was Drogie Panny Młode jeszcze bardziej wyjątkowymi.

Pomysł na założenie sklepu zrodził się ponad pół roku temu, kiedy sama przechodziłam przez gorący okres przygotowań ślubnych. Kiedy organizacja wesela, ceremonii ślubnej czy wybór wymarzonej sukni przebiegały bardzo sprawnie, to zakup wymarzonych butów ślubnych okazał się nie lada wyzwaniem. Upragnione buty, które napotykałam na swojej drodze były niestety niedostępne w Polsce, natomiast te oferowane w kraju nie spełniały moich oczekiwań- przecież tak jak suknia, musiały być wyjątkowe i nie mogły odbiegać od całej stylizacji, musiały razem z kreacją stworzyć duet idealny.

Tamten okres wspominam z wielkim sentymentem, bo nie tylko zaczynałam nowy rozdział w życiu, ale również wtedy zrodził się pomysł na stworzenie wyjątkowego miejsca, w którym każda Panna Młoda będzie mogła poczuć się wyróżniona. Mam nadzieję, że zakupione u mnie buty pozwolą zrobić pierwszy krok w nowy rozdział życia, który stanie się początkiem nowej bajki…

Tego Wam życzę z całego serca.